مطالب و نوشته‌های اخیر | آرشیو

شعر از میثم ریاحی در مجله ی

شعر از میثم ریاحی در مجله ی "وزن دنیا"

شعری از میثم ریاحی مهر ماه 1398 در شماره ی سوم مجله ی "وزن دنیا" (رسانه ی شعر ایران) منتشر شده است . این شماره دارای 276 صفحه و قیمت 40 هزار تومان می باشد .

 

 

شعری از میثم ریاحی در آنتولوژیِ «در گستره‌ی هفتاد»

شعری از میثم ریاحی در آنتولوژیِ «در گستره‌ی هفتاد»

گروهِ سوم: شاعرانی از دهه‌های بعدی که به جای ساده‌نویسی، به دست‌آوردهای شعرِ هفتاد توجه داشتند و هنجارهای به‌دست‌آمده‌ی هفتاد را ادامه دادند و به‌روزرسانی کردند . در این بخش از کتاب، شعر این شاعران را می‌خوانیم: مریم فتحی/ پژمان قانون/ شجاع گل‌ملایری/ لادن جمالی/ نعمت مرادی/ علی‌اصغر عالی‌زاده/ ایمان مؤمنی/ سردار شمس‌آوری/ زبیده‌ی حسینی/ امین احراری/ ابوالفضل نظری/ میثم ریاحی

شعری از میثم ریاحی در مجله

شعری از میثم ریاحی در مجله "غروب"

شعری از میثم ریاحی در صفحه 164 شماره 12 مجله ی غروب که به فرهنگ ، ادب و هنر اختصاص دارد منتشر شده است .

شعری از میثم ریاحی در فصلنامه

شعری از میثم ریاحی در فصلنامه "هفتاد"

محمد آشور - مسعود احمدی - شیوا ارسطویی - سامان بختیاری - عابدین پاپی - فرزین پارسی کیا - ابوالفضل پاشا - منیره ی پنج تنی - علیرضا پنجه یی - امیرحسین تیکنی - محمد جانبازان - محمد جدیری رهنمایی - لادن جمالی - رضا چایچی - نادر چگینی - نرگس دوست - ایمان رحمانی - علی رضا رعیت - میثم ریاحی ...

آثار میثم ریاحی | آرشیو

prev
next

میثم ریاحی کاندیدای بخش شعر در جشنواره پیام آوران صلح و دوستی
25 شهریور ماه 1394

جشنواره ادبی و هنری پیام‌آوران صلح و دوستی طی مراسمی در روز جمعه 3 اسفندماه 1386 برگزار خواهد شد.
سعید طباطبایی دبیر این جشنواره ضمن اعلام این خبر افزود: «مراسم اهدای جوایز جشنواره پیام‌آوران صلح و دوستی با حضور شخصیت‌های برجسته فرهنگی، هنری و ادبی در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.»
وی سپس به برنامه‌های این مراسم اشاره کرد و گفت: «در این مراسم بابک احمدی درباره صلح و ادبیات داستانی، علی باباچاهی درباره شعر و صلح، بهمن جلالی درباره عکس و صلح و مدیا کاشیگر درباره صلح و کاریکاتور سخنرانی خواهند کرد. برنامه‌های دیگری نیز از جمله نمایش صلح، پرفورمنس و تک‌نوازی فلوت برای اجرا در این مراسم در نظر گرفته شده است.»
دبیر جشنواره صلح و دوستی در ادامه گفت: «این جشنواره ادبی و هنری در چهار رشته داستان، شعر، عکس و کاریکاتور برگزار شده و طی این مراسم برگزیدگان خود را در هریک از این رشته‌ها خواهد شناخت. داوران این جشنواره در بخش داستان کوتاه؛ مدیا کاشیگر، شهلا زرلکی و حسین شهرآبی، در بخش شعر؛ علی باباچاهی، پگاه احمدی و علیرضا بهنام، در بخش عکس؛ مجید سعیدی، جواد منتظری و پیمان هوشمندزاده و در بخش کاریکاتور؛ توکا نیستانی، اردشیر رستمی و جمال رحمتی بوده‌اند.»
سردبیر سایت ادبی والس هدف از برگزاری این جشنواره را که با همکاری سایت ادبی والس و پیام‌آوران صلح و دوستی برگزار می‌شود ارایه پیام صلح و دوستی از نگاه ادبیات و هنر عنوان کرد.
اسامی نامزدهای دریافت تندیس صلح و دوستی عبارتند از:
گروه داستان: حامد حسن پور، خسرو عباسی خودلان، سروش سمیعی، کامیار شیروانی مقدم، مرجان ریاحی، نسترن فتحی، هدا حدادی
گروه شعر: احسان عابدی، رضا مهرعلیان، زینب حسن پور، مهناز یوسفی، میثم ریاحی، الهام ناصری، هدا حدادی
گروه کاریکاتور: آروین، بهرام عظیمی، حسن کریم زاده، سعید صادقی، علیرضا نصرتی، قاسم لطفی، محمدعلی خلجی
گروه عکس: ابراهیم سیسان، امیر قادری، جاوید تفضلی، حامد صلحی وند، حامد نصرآبادیان، قدیر وقاری

مراسم این جشنواره روز جمعه 3 اسفندماه سال جاری ساعت 16 الی 19 در فرهنگسرای نیاوران واقع در تهران، خیابان نیاوران، روبه‌روی پارک نیاوران برگزار می‌شود. حضور برای علاقه‌مندان آزاد است.

 

* منبع خبر : http://news.aruna.ir/archives/2008/Feb/20/1537.php

دیدگاهتان را در مورد این مطلب بیان کنید :
نام و نام خانوادگی *
ایمیل
وب سایت
متن پیام *
  کد امنیتی
کد امنیتی *
 
دیدگاه کاربران:

دیدگاهی وجود ندارد