مطالب و نوشته‌های اخیر | آرشیو

شعر از میثم ریاحی در مجله ی

شعر از میثم ریاحی در مجله ی "وزن دنیا"

شعری از میثم ریاحی مهر ماه 1398 در شماره ی سوم مجله ی "وزن دنیا" (رسانه ی شعر ایران) منتشر شده است . این شماره دارای 276 صفحه و قیمت 40 هزار تومان می باشد .

 

 

شعری از میثم ریاحی در آنتولوژیِ «در گستره‌ی هفتاد»

شعری از میثم ریاحی در آنتولوژیِ «در گستره‌ی هفتاد»

گروهِ سوم: شاعرانی از دهه‌های بعدی که به جای ساده‌نویسی، به دست‌آوردهای شعرِ هفتاد توجه داشتند و هنجارهای به‌دست‌آمده‌ی هفتاد را ادامه دادند و به‌روزرسانی کردند . در این بخش از کتاب، شعر این شاعران را می‌خوانیم: مریم فتحی/ پژمان قانون/ شجاع گل‌ملایری/ لادن جمالی/ نعمت مرادی/ علی‌اصغر عالی‌زاده/ ایمان مؤمنی/ سردار شمس‌آوری/ زبیده‌ی حسینی/ امین احراری/ ابوالفضل نظری/ میثم ریاحی

شعری از میثم ریاحی در مجله

شعری از میثم ریاحی در مجله "غروب"

شعری از میثم ریاحی در صفحه 164 شماره 12 مجله ی غروب که به فرهنگ ، ادب و هنر اختصاص دارد منتشر شده است .

شعری از میثم ریاحی در فصلنامه

شعری از میثم ریاحی در فصلنامه "هفتاد"

محمد آشور - مسعود احمدی - شیوا ارسطویی - سامان بختیاری - عابدین پاپی - فرزین پارسی کیا - ابوالفضل پاشا - منیره ی پنج تنی - علیرضا پنجه یی - امیرحسین تیکنی - محمد جانبازان - محمد جدیری رهنمایی - لادن جمالی - رضا چایچی - نادر چگینی - نرگس دوست - ایمان رحمانی - علی رضا رعیت - میثم ریاحی ...

آثار میثم ریاحی | آرشیو

prev
next

آثار ریاحی به زبان های دیگر
 • هفت شعر از میثم ریاحی در مجله هه نار
  سلیمانیه عراق 2012
 • هفت شعر از میثم ریاحی در مجله هه نار
سلیمانیه عراق 2012

  در این پست شما برگردان هفت شعر از آثار میثم ریاحی را ملاحضه می فرمایید که از دو مجموعه " ماه ، حلقه ی بی انگشت " و "وقتی صدا را مرتکب شدم " انتخاب و توسط بابک صحرانورد به کردی برگردانده شده اند و در صفحات 162 ، 163 و 164 شماره 74 مجله ی هه نار که تحت نظارت وزارت روشنفکری منطقه خودمختار کردستان عراق است ، منتشر گشته اند . 

 • چهار شعر از میثم ریاحی به کردی
  بابک صحرانورد

 • چهار شعر از میثم ریاحی به کردی 
بابک صحرانورد

  در این پست شعرهایی  از میثم ریاحی را که از مجموعه "وقتی صدا را مرتکب شدم " انتشارات نگاه انتخاب شده اند را به پارسی و با برگردان کردی بابک صحرانورد ملاحضه می فرمایید که در سایت ماه مگ منتشر شده است .

 • شعرهایی از میثم ریاحی به سوئدی
  برگردان سهراب رحیمی
 • شعرهایی از میثم ریاحی به سوئدی 
برگردان سهراب رحیمی

  در این پست شعرهایی  از میثم ریاحی را که از دفتر " قدیمی های حالای ماه " در مجموعه "وقتی صدا را مرتکب شدم " انتشارات نگاه انتخاب شده اند را به پارسی و با ترجمه ی سوئدی سهراب رحیمی  ملاحضه می فرمایید که در سایت صحنه ها منتشر شده است .


صفحات :   1